מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:


מיוחד לעמיתי חבר
לתאום פגישת הכרות בביתך, ללא תשלום:
שם ומשפחה:
מייל:
טלפון:
My Control

איך זה יעבוד?

 

לאחר שתשאירו את פרטי ההתקשרות עמכם אנו ניצור עמכם קשר תוך 24 שעות מרגע השארת הפנייה ונתאם פגישת היכרות בבית משפחת העמית.

 

פגישה זו תהיה תחילתו של מסע שיכול להתחיל בכל שלב מהחיים ולטפל במגוון רחב של צרכים - הללו יכולים להיות התמודדות עם מינוס כרוני, טיפול במגמת גידול  מתמיד בהוצאות ביחס להכנסות אשר מחייבת לקיחת הלוואות חוזרות ונשנות ובאותה מידה בהערכות לרכישת דירה (ראשונה או שדרוג של דירה קיימת) או לשינוי קריירה כמו גם בחינה מעמיקה של מצב החיסכון המיועד ליעדים לטווח קצר ובינוני כמו גם לעת פרישה וזקנה .

 

אנו פוגשים משפחות שמתקשות לגמור את החודש לצד משפחות שהתחושה שלהם היא שהן לא זוכות לרווחה שלה הן מייחלות ומצפות מהחיים. משפחות להן עודף הכנסות על הוצאות, נכסים הונים, כספים בקופות, קרנות וניירות ערך ועדיין נדמה להן, בצדק שניתן לעשות נכון וטוב יותר.

 

בפגישת ההיכרות נעסוק בעיקר בתיאום ציפיות מהתהליך ובהגדרת  המטרות שלו.

המסע המשותף שלנו אשר יערך בליווי והדרכה של המחשלי"ם (מחזירי השליטה) המיומנים שלנו יעבור בתחנות הבאות:

 

תחנה ראשונה: אבחון


בתחנה זו נעסוק במיפוי המצב הכלכלי של המשפחה ביחס למטרות שהוגדרו ובאיתור הפערים בין המצוי לרצוי.

הפעילות בשלב הזה כרוכה באיסוף נתונים מקיף על ההתנהלות הפיננסית השוטפת של המשפחה כמו גם על התחייבויותיה הכוללות וחסכונותיה.

מרבית העבודה נעשית בשלב הזה על ידינו. אתם תכוונו אותנו ואנחנו נכין עבורכם את דוחות איסוף הנתונים והניתוחים הכלכליים שלהם.

 

 

תחנה שנייה: תובנות וגיבוש תוכנית כלכלית

 

אל התחנה הזו נגיע כאשר מצויים בידינו דוחות כלכליים מקיפים של המשפחה הכוללים: דוחות הוצאות והכנסות חודשיים וניתוח שלהם, מצב היתרות ומסגרות האשראי בבנקים, פירוט הלוואות והתחייבויות כולל והתפלגותו לאורך השנים, פירוט מלא של החסכונות, הקרנות ותוכניות הפנסיה של המשפחה. המידע הכלול בדוחות ואופן הנגשתו המתקדמת מהווים אבן דרך חשובה ומהותית במסע. פגישה זו עם מידע שעל פי רב אינכם מכירים היא בבחינת התבהרות חשובה.

דוחות אלה יאפשרו לנו להכין ביחד עם צוות הכלכלנים והיועצים שלנו את הניתוח של המצב הכלכלי ואת הכיוונים האפשריים לפעולה שתגשים את המטרות והיעדים שהוגדרו על ידיכם.

 

 

 תחנה שלישית: תרגום התוכנית הכלכלית לתקציב פעילות

 

הפעילות הכלכלית של המשפחה שלכם היא פעילות עסקית  לכל דבר ועניין. ככזו עליה להיות מנוהלת באמצעות תקציב מפורט של הכנסות והוצאות.

בתחנה זו, נעסוק ביחד בתרגום התובנות, המטרות והיעדים לתקציב אשר יכוון וינהל את ההכנסות וההוצאות שלכם מכאן ואילך.

התקציב  שיקבע  יאפשר מעקב, בקרה, תיקונים ושינויים על פי צורך שכן מה שלא מבוקר ונמצא במעקב - לא מנוהל.

 

 

תחנה רביעית: מעקב ובקרה

 

"על ידי ההרגל שהאדם מרגיל עצמו באיזה דבר, אז הדבר הזה נעשה אצלו טבע", הרב יהודה אשלג

לאחר שעברנו את שלוש התחנות הראשונות נמשיך יחד בהטמעת תוצרי המסע אל תוך החיים. חיים על פי תקציב הופכים בשלב מסוים להרגל וככזה הוא הופך לטבע משחרר גם אם בראשית הדרך נדמה שהתקציב ומגבלותיו יושבים כאבן ריחיים על צווארינו. על מנת לסייע לכם להטמיע את המהלך יופקו על ידינו דוחות חודשיים המפרטים את ההכנסות, ההוצאות, מידת העמידה בתקציב שקבעתם ונקיים פגישות לניתוח ההצלחות והאתגרים שעוד נותרו.

 

 

משך התהליך - כשנה

 

3 חודשים ראשונים - אלו הם החודשים המאומצים ביותר בתהליך. בחודשים אלה נעבור בשלושת התחנות הראשונות ונניח ביחד את התשתית להשגת היעדים והמטרות של התוכנית.

9 החודשים שלאחריהם - בחודשים אלה נקיים פגישות שעניינן וידוא הטמעת התהליך וטיפול בכל התחומים שהטיפול בהם ארוך ודורש העמקה .

 

השאירו פרטיכם עכשיו ונצא יחד למסע הזה - לחצו כאן

 

 

הכלים שלנו

 

אנו ב My Control מאמינים כי החיים הכלכליים שלך המשפחות צריכים להתנהל על הפלטפורמות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והכלים החדשניים בתחום שכן השימוש בהם מסייע להתנהלות כלכלית מיטבית.

החל ממפגש ההיכרות ובכל תחנה מתחנות המסע נעמיד לרשותכם את הכלים המתקדמים ביותר שפתחנו אנו לאורך השנים כמו כן נתרגל אתכם בשימוש בכל הכלים העומדים לרשותכם באינטרנט כיום. כל הדוחות יופקו על ובאמצעות הכלים הללו אשר ימסרו לידיכם להמשך שימוש עתידי וביצוע ניתוחים ללא צורך בליווי צמוד שלנו.

 

ארבע תחנות בלבד עומדות בין כל אחד ואחת לבין שליטה על החיים הכלכליים שלכם. זה הרגע לעשות את הצעד הראשון. השאירו פרטיכם עכשיו ונצא יחד למסע הזה - לחצו כאן

 

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.