מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

אודות איתן זכריה

 

לעיתים קרובות, קרובות מדי, אנו נוטים לגרוס כי אפקטיביות אישית כמו גם ארגונית, מתבססת על כישורים מולדים, על מבנה אישיותי, על הרקע האישי שלנו או חינוך שקבלנו. הניסיון רב השנים שלי מוכיח באופן חד משמעי כי בעזרת הדרכה והכוונה אנשים משפרים את האפקטיביות והמיומנויות האישיות שלהם בצורה ניכרת ובכך משפרים את ביצועיהם ומשיגים תוצאות והישגים מעולים.

הדרך אל שיפור הביצועים עוברת דרך לימוד ותרגול כלים מעשיים תוך יישום ממושמע וקפדני שלהם.

 

לפני שש שנים החלטתי לייסד את חברת My Control המתמחה, איך לא, בשיפור מיומנויות וביצועים בקרב חברות ובקרב לקוחות פרטיים בתחום כלכלת המשפחה.

 

לאחר כ- 20 שנות עבודה כמנהל בכיר בקרב חברות מובילות, בעיקר בשלב ההקמה שלהן, החלטתי כי הגיעה העת לחבר את ניסיוני הניהולי העשיר, השכלתי המגוונת, כישורי ההדרכה ויכולת הניתוח והאבחון שלי ולהעמידם לשירות יחידים וחברות המבקשים לשפר מיומנויות ולצעוד קדימה.

 

הקריירה המקצועית שלי הובילה אותי לנקודה בה אני משפר מיומנויות רב ניסיון, יועץ עיסקי, מדריך מקצועי, מנהל בכיר ויזם. לצדה של הקריירה אני איש משפחה מזה 24 שנים, נשוי ליעל ואב ל-3 ילדים.

 

בשנתיים האחרונות הצטרפה אלי אשתי, יעל זכריה ואנו עוסקים כתף אל כתף בהתוויית תוכניות הדרכה וצמיחה מותאמות ללקוחות החברה לשיפור תוצאותיהן העסקיות כמו גם תוצאותיהם האישיות של לקוחותיה הפרטיים של החברה בתחום כלכלת המשפחה.

 

ההזדמנות שהייתה לי לאורך השנים, לפגוש מאות ואלפי עובדים ומנהלים בשלבים שונים של חייהם וחיי החברות בהם פעלתי, העשירו אותי בניסיון רב, בתרגול ואימון מתמשך, תוך ביצוע נחוש וממושמע. 
בכול השנים עסקתי בהקניית מיומנויות ניהול, שיווק, מכירות, תפעול והתפתחות אישית. תהליך החקירה והלימוד המתמשך להבנת המפתחות להצלחה, הביא אותי להכרה הנחרצת כי בעזרת הדרכה והכוונה אנשים משפרים את האפקטיביות והמיומנויות האישית שלהם בצורה ניכרת ובכך משיגים תוצאות והישגים מעולים.

את התובנות העמוקות הללו, פיתחתי לכלים מעשיים המיושמים באופן אפקטיבי ומותאם אישית בקרב לקוחות החברה כיום.

 

20 שנות הניסיון שלי בתחום העסקי והניהול הבכיר עברו במסגרת התפקידים המפורטים מטה (ועוד כמה תפקידים הנעדרים מהרשימה מפאת מרחק השנים מהם):

 

סמנכ"ל חטיבת הלקוחות העסקיים בחברה הבינלאומית "אופיס דיפו", יזם מהלכים לכניסה לשווקים חדשים וניהל תקציבים בהיקף של 200 מיליון ₪. בניהול מחושב ונחישות, הוביל לגידול ב-50% בהיקף המכירות של הפעילות ומיתוג החברה במגזר העסקי.

 

מנהל פיתוח עסקי ברשת מרפאות פרטיות הגדולה בישראל בתחום הרפואה האסתטית, הוביל קמפיינים שיווקיים והרחיב את הפעילות העסקית של החברה עד לגידול של 100% מדי שנה והכפלת מספר סניפי הרשת.

 

סמנכ"ל בחברת "שח"ל טלרפואה", ניהל את פעילות השיווק, המכירות, השירות וההדרכה בחברה. פעילות השיווק והפיתוח העסקי שיזם הביאו לגידול ניכר בהיקף הפעילות העסקית של החברה ולרעננות בתפיסת המותג.

 

סמנכ"ל ושותף להקמת חברת "Yes" הטלוויזיה בלווין, הוביל את החברה משלב החשיבה, דרך התכנון אסטרטגי, החדירה וצמיחה אל השוק הישראלי. ניהול בלתי מתפשר בסביבה תחרותית ומונופוליסטית היו לאתגר יוצא דופן עבור איתן זכריה. תוך זמן קצר, חברת "Yes" תפסה נתח שוק משמעותי, רמת התנהלות ושירות מעולה. כמנהל חטיבת הלקוחות ובהמשך מנכ"ל מרחב מרכז כולו, ניהל זכריה למעלה מ-600 עובדים ותקציבים של מאות מיליוני ₪.

 

בחברת כרטיסי האשראי "Visa Alpha"/"לאומי קארד" היה שותף להקמת החברה, וכיהן כמנהל המכירות הארצי. הוביל את בניית תוכנית העבודה למול המגזר העסקי על כל גווניו בישראל. איתן הקים את סניפי החברה גייס את שדרת המנהלים והעובדים והניע את פעילותה בכול הארץ תוך חדירה וצמיחה פנומנאלית.

 

השכלה:  תואר ראשון ותואר שני (MBA) במנהל עסקים, בוגר קורס יועצים ומאמנים לכלכלת הפרט והמשפחה, ובוגר קורסי תקשורת ותהליכי השפעה על פי דייל קרניגי.

 

אודות איתן זכריה | My Control

איתן זכריה מספר

"ההזדמנות שהייתה לי לפגוש מאות ואלפי עובדים ומנהלים בשלבים שונים של חייהם וחיי החברות בהם פעלתי, העשירו אותי בניסיון רב, בתרגול ואימון מתמשך, תוך ביצוע נחוש וממושמע.
בכול השנים עסקתי בהקניית מיומנויות ניהול, שיווק, מכירות, תפעול והתפתחות אישית. תהליך החקירה והלימוד המתמשך להבנת המפתחות להצלחה, הביא אותי לנקודת המפגש עמכם.

לעיתים רבות, אנחנו מאמינים כי אפקטיביות מתבססת על כישורים, מבנה אישיות, הרקע האישי שלנו או חינוך.הניסיון שלי מוכיח באופן חד משמעי כי בעזרת הדרכה והכוונה אנשים משפרים את האפקטיביות והמיומנויות האישית שלהם בצורה ניכרת ובכך משיגים תוצאות והישגים מעולים.


את התובנות העמוקות פיתחתי לכלים מעשיים. צפיתי במאות תהליכי עבודה וסימולציות בקרב עובדים ומשתתפים בהדרכות, מפגשים וסדנאות אותם העברתי, וקראתי מאמרים ספרים וחומר מקצועי רב. , המידע העשיר סיפק לי בהירות והבנה עמוקה אותו תרגמתי ליישום אפקטיבי בקרב לקוחותיי."


אודות My Control

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.