מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

 ייעוץ עסקי - אימון עסקי לחברות

האם הפעילות שלך משיגה את היעדים שנקבעו לה, האם יש לך השפעה על התנהלות אפקטיבית של עובדיך? האם העסק שלך ממצה את הפוטנציאל שלו? האם פעילות השיווק והמכירות שלך משיגה את היעדים? האם התוכנית העסקית מתאימה לשינויים והזדמנויות בשוק? במילים אחרות, האם החברה עושה את כל מה שניתן על מנת להגדיל את היקף הפעילות העסקית, תוך אבטחת איכות ורווחה שלך ושל עובדיך?

 

איתן זכריה, מנהל בעל 17 שנות ניסיון בתחום העסקי, מייסד ומנכ"ל חברת My Control, מעמיד לרשות העסק שלך שירות ייעוץ יעיל וממוקד להשגת הצלחה עסקית מוכחת ומדידה.

 

השירות מציע כלים משולבים על מנת לנתח באופן יסודי את מצב החברה וההזדמנויות העומדות בפניה להגדלת מחזור המכירות והיקף הפעילות העסקית.

 

איתן זכריה - ייעוץ עסקי | אימון עסקי לחברות

תוכנית שיווק ומכירות

פיתוח תוכנית שיווק ומכירות, שמבטיחה להגדיל באופן משמעותי את בסיס הלקוחות ורווחי החברה. התוכנית תתבסס על ניתוח כלכלי מדויק של העסק ותגייס את הכישורים המקצועיים והמתקדמים של איתן זכריה: ניסיון עשיר בניהול חטיבות עסקיות, כישורי הדרכה מעולים וניסיון בהקניית מיומנויות ניהול, שיווק, מכירות ותפעול, יכולת אבחון וניתוח מעמיקה וראייה מערכתית רחבה.

 

ניהול שיווק ומכירות

בניית תוכנית עבודה חודשית על פי תקציב מוגדר מראש וניהולה השוטף. תוכנית השיווק והמכירות כוללת מגוון אמצעים להגדלת היקף הפעילות העסקית, כגון:
• הפקת אירועים וכנסים עבור לקוחות החברה ועובדיה
• פיתוח התקשורת השיווקית עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים
• תכנון קמפיינים פרסומיים
• הדרכת אנשי מכירות
• אבחון עובדים ומנהלים לפי מתודולוגיה ניהולית ייחודית, למטרת שיפור המיומנויות ותהליך העבודה בחברה

 

כלים לשיפור ביצועים

חברת My Control מעמידה לרשות העסק כלים שימושיים לניהול מושכל של הפעילות העסקית:
• כלים למדידת ההכנסות והתוצאות העסקיות, על פי חלוקה למוצרים ושירותים
• כלים לחיזוי הכנסות חודשיות ושנתיות
• כלי מעקב להתנהלות שוטפת
• כלי איסוף נתונים לייעול תהליך קבלת החלטות

 

הדרכות לשיפור ביצועים

אל תסתפקו במנהלי מכירות טובים – הדרכה מדויקת תסייע לייצר אנשי מכירות מעולים שיתרמו לקידום העסק ושיפור הביצועים. הסדנאות נשענות על ניסיון עשיר בהדרכה והצלחות מבוססות במכירות ושיווק.

 

סיעור מוחות: בחינת כיווני התפתחות עסק

מפגש אישי עם מאמן מקצועי מהשורה הראשונה, לבחינת כיווני פעולה אפשריים לצמיחה. הפגישה תאפשר חשיבה יצירתית ויצירת פתרונות חדשים לאתגרים העומדים בפני העסק.

 

ניהול נוכחות באינטרנט

פעילות שיווקית באינטרנט היא דרך מצוינת לנהל תקשורת ישירה עם הלקוחות, למשוך לקוחות חדשים, להגביר את השיח על מוצרי העסק, לקיים ניטור מותג ולנהל באופן אקטיבי את המוניטין של החברה. My Control מציעה מגוון אפשרויות לפעילות באינטרנט: הקמת אתר, הקמה ותפעול של בלוג עסקי, שיווק במדיה חברתית ועוד. תוכנית השיווק באינטרנט מותאמת אישית למטרות העסק וצרכיו.

 

להכרות עם שירות ®My Control Corp ללקוחות ארגוניים ועסקיים גדולים - לחצו כאן.

 

 

ניתוח כלכלי מתקדם

בחינה מעמיקה של מבנה העסק והתנהגותו הכלכלית, יחס ההכנסות וההוצאות, ניתוח רשימת הלקוחות, מערכת יחסים ועבודה עם ספקים. הניתוח המקיף של My Control נעזר בכלי טכנולוגי ייחודי ומתקדם מבית מיקרוסופט Microsoft Money, ומסקנותיו יניחו את הבסיס להזדמנויות עסקיות חדשות.

 

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.