מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

®My Control Corp – הדרכה, סינתזה וייעוץ ללקוחות וארגונים עסקיים גדולים

שירות הייעוץ של My Control ללקוחות עסקיים גדולים מותאם לצרכים הייחודיים של עסקים וארגונים גדולים, ומטרתו לקדם העסק מטוב למצוין. הניסיון רב השנים של איתן זכריה, מייסד ומנכ"ל My Control, בהקמת מיזמים מובילים וניהול חטיבות עסקיות גדולות, ויכולת הניתוח המדויקת של תהליכים מורכבים מאפשרים לו לבנות תוכנית צמיחה מותאמת אישית לצרכי הארגון.


השירות מציע כלים משולבים על מנת לנתח באופן יסודי את מצב החברה וההזדמנויות העומדות בפניה, בין היתר שיפור מיומנויות וביצועי העובדים, להגדלת מחזור המכירות והיקף הפעילות העסקית.

 

 ייעוץ עסקי | ליווי עסקי לעסקים

אבחון וסינתזה חדשנים

אבחון משולב ומעמיק של מבנה הפעילויות בחברה, מיפוי מדויק של התהליכים המורכבים, וניתוח חכם של הצרכים והאתגרים. התוצאה המתקבלת היא סינתזה חדשנית: היכולת והמיומנות למזג אלמנטים קיימים וליצור עמם יצירה חדשה. הניתוח מניח את הבסיס לבניית התוכנית של My Control ולהטמעתה בשדרה הניהולית של החברה.

 

תוכנית שיווק ומכירות

פיתוח תוכנית שיווק ומכירות, שמבטיחה להגדיל באופן משמעותי את בסיס הלקוחות ורווחי החברה. התוכנית תתבסס על אבחון העובדים לצורך בחינת התאמתם לתפקיד ושיפור מיומנויות נדרשות. איתן זכריה בעל ניסיון עשיר בניהול חטיבות עסקיות, כישורי הדרכה מעולים וניסיון בהקניית מיומנויות ניהול, שיווק, מכירות ותפעול, יכולת אבחון וניתוח מעמיקה וראייה מערכתית רחבה, והוא מבצע ומלווה את כל התהליכים באופן אישי.

 

כלי WOW לשיפור ביצועים

בעבודה עם הלקוח, משלב איתן זכריה את האבחון והסינתזה עם נוכחות אקטיבית בחברה וקשר הדוק עם העובדים והתהליכים המתקיימים בחברה. החיבור המיוחד מאפשר להציף וליישם כלים יצירתיים, להם השפעה מיידית על התוצאות. בנוסף, מעמידה My Control לרשות הלקוח כלים שימושיים לניהול מושכל של הפעילות העסקית:
• כלים למדידת ההכנסות והתוצאות העסקיות, על פי חלוקה למוצרים ושירותים
• כלים לחיזוי הכנסות חודשיות ושנתיות
• כלי מעקב להתנהלות שוטפת
• פיתוח תהליכי קבלת החלטה המבוססים על נתונים ומידע שנאסף בחברה - Data Mining

 

פרטנר אישי למקבלי החלטות

My Control מציעה תהליך ייחודי המאפשר למקבלי ההחלטות להתקדם למצוינות, לשפר את תהליך העבודה ואת האושר האישי. השירות כולל מפגשים אישיים עם איתן זכריה, אשר מספק את הזרוע המשלימה לידע המקצועי של הלקוח.
לתיאום מפגש הכרות, ניתן ליצור קשר כאן

 

ניהול נוכחות באינטרנט, בחינת יוזמות וצמיחה באמצעות האינטרנט

פעילות שיווקית באינטרנט היא דרך מצוינת לנהל תקשורת ישירה עם הלקוחות, למשוך לקוחות חדשים, להגביר את השיח על מוצרי העסק, לקיים ניטור מותג ולנהל באופן אקטיבי את המוניטין של החברה. My Control מציעה תמיכה מלאה לפעילות באינטרנט: הקמת אתר, הקמה ותפעול של בלוג עסקי, שיווק במדיה חברתית ועוד. תוכנית השיווק באינטרנט מותאמת אישית למטרות העסק וצרכיו. אם אתם שוקלים כיווני התפתחות ויוזמות לצמיחה על פלטפורמת האינטרנט, ל-My control ניסיון מעשי איכותי והוא עומד לשרותכם.

לתיאום פגישת הכרות ולבחינה משותפת של הדרכים בהם נוכל להתקדם יחד, ניתן ליצור קשר כאן.

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.